У родині українців в Польщі померла донечка: потрібна допомога у транспортуванні тіла

У родині українців Ірини та Сергія Вікнянських трапилось лелике горе. У Польщі померла їхня донька Кіруся, яка перебувала в країні на лікуванні.

Про це повідомили на фейсбук сторінці Книги пам’яті померлих за кордоном українців, з посиланням на родину померлої дівчинки.

Мати Кіри повідомляє, у 3-річному віці помітили, що дитина розсіяна. Вони звернулись до медиків, які направили їх до лікарні. Цьогоріч у вересні батьки повезли дитину до лiкарнi в Колобжег (Польща) де дівчинці поставили дiагноз “Менінгіт”. Проте 4 вересня родини перенаправили до міста Щецина (Польща) в шпиталь Zdroje, в якому попередній діагноз “Менінгіт”, не пiдтвердили.

Дитина перебувала у шпиталi до останього подиху. При потрапленні до лiкарнi дитина ходила, говорила. Однак хвороба лiкуванню не пiддавалася, а дитина злягла, втратила голос, зiр, не ходила, не сидiла, не iла, не глотала. “Гострий склерозний енцефаліт” – такий дiагноз поставили нам, але щоб на 100% – впевненi лікарі не були, бо хвороба дуже швидко прогресувала.

Немає слів далі продовжувати. Моя Кіруся раптово померла, відлетіла до янголів. Сталося це в Польщі, стоїть питання сплати чеків за лікування, витрат на перевезення тіла донечки з Польщі в Україну, поховання, в подальшому – пам’ятник“, – повідомляє мати померлої дівчинки.

Реквізити для допомоги родині:

17124014281111001101370395 (Bank Pekao)
Savenko Serhii (батько спочилої Кірусі)
19 1160 2202 0000 0003 9027 8798 (Bank Millennium)
Viknianska Iryna (мати спочилої Кірусі)