Кричала, що тато вбиває маму: на Чернігівщині чоловік зарубав дружину на очах у дітей

На Чернігівщині, у ніч з 13 на 14 листопада у селі Кладьківка чоловік зарубав сокирою свою 32-річну співмешканку, на очах у неповнолітніх дітей.

Обставини трагічної події

Як повідомляють у поліції Чернігівської області, що 13 листопада близько 20:00 зателефонувала дитина, і повідомила, що батько б’є маму. Також, дитина повідомила, що в будинку є щенеповнолітні. Правоохоронці зазначають, що дитина назвала адресу, однак вулиці з такою назвою у селі не існує. На дзвінки поліцейських у відповідь, не відповідали. Правоохоронці намагались знайти адресу багатодітнох сім’ї однак не змогли цього зробити.

Пізніше, о 1:35 ночі надійшов виклик від мешканця даного села, який повідомив, що його сусід вбив свою співмешканку. Правоохоронці, які прибули на виклик виявили тіло 32-річної жінки. У скоєному вбивстві правоохоронці обґрунтовано підозрюють співмешканець загиблої – Сергій Анатолійович Хаустов, 1977 р.н. Йому заочно повідомлено про підозру у вбивстві та оголошено у загальнодержавний розшук.

Підозрюваний у вбивстві

Розрубав голову сокирою

Як зазначає видання Апельсин, підозрюваний зарубав свою дружину на очах у 4 неповнолітніх дітей.

У селі Ірину знали як порядну жінку, що обожнювала родину. Старшому синові Ірини зараз 15 років, він не був вдома під час страхітливих подій, адже вже навчається. Менші ж дітлахи – 9-річна Катруся та хлопці 7-ми та 4-ьох років – все бачили. Сутичка тривала деякий час. Катруся намагалася врятувати маму, телефонувала в поліцію, просила приїхати, кричала, що тато вбиває маму. Проте поліцейські так і не з’явилися“, – повідомляє видання.

Вбита 32-річна Ірина / gazeta-apelsin.com

Зазначається, що після побиття чоловік розрубав голову Ірини, двома ударами сокири. Чоловік втік з місця злочину прихопивши гроші та документи. Діти змогли відійти від шоку лише через кілька годин після того, що трапилось. Пізніше вони побігли до сусіда і розповіли йому про подію, останній вже викликав поліцію.

Правоохоронці закликають усіх небайдужих громадян: якщо ви володієхте будь-якою інформацію про розшукуваного – телефонуйте на лінію «102».