“Мій щасливий День”: DZIDZIO показав фото з мамою, яка приїхала до нього з Португалії

Талановитий український співак і шоумен Михайло Хома (DZIDZIO) вкрай рідко бачиться зі своєю мамою адже вона проживає у Португалії. Але, напередодні мама Михайла Хоми спеціально приїхала з Португалії, щоб привітати свого сина з Днем народження. 

Ця приємна несподіванка від мами дуже розчулися співака, що він аж вирішив поділитися цією подію на своїй Instagram-сторінці.

“Мій щасливий День народження!!! Мама приїхала з Португалії мене привітати” – зазначив DZIDZIO у своєму дописі.

Мама DZIDIO Галина Янівна вже більше 20 років проживає в Португалії. Жінка поїхала на заробітки ще в 1997 році, залишивши малого Дзідзьо на дідуся й бабусю. Аби навчатися, хлопчина мусив сам добиратися з області до Львова. Тому з 13 років Михайло Хома зрозумів, що таке доросле самостійне життя:

“Я не розумів, як можна розрахувати гроші, щоб до Львова туди-назад з’їздити, ще й поїсти на щось треба. Два рази мені не вистачило грошей. Тому якось тиждень сидів вдома — не було за що поїхати до Львова. У той час я зрозумів, що треба брати себе в руки. У всьому є плюси, бо тоді я став самостійним. Почав думати, що робити далі. В один момент став на ноги і сказав — до роботи” – розповідав раніше Михайло Хома.

Зазначимо напередодні DZIDZIO виповнилося 37 років.