Стало відомо чому саме розпався шлюб зіркової пари.

Народна артистка України, співачка Лілія Сандулеса вирішила відверто розповісти  про шлюб з Іво Бобулом.

У програмі ЖВЛ Лілія Сандулеса пригадала, як у них з Бобулом зародилися стосунки. За словами виконавиці, тоді її якраз запросили до Чернівецької філармонії, де організували для неї колектив.  І якось співачку познайомили з амбітним музикантом Іво Бобулом.

“Я взялася йому допомогти. Тому почалися якісь інтерв’ю, я його теж брала із собою на інтерв’ю, якісь концерти. Як такого кохання, цього не було, це було спершу ось це музичний тандем”, – розповідає співачка.

Згодом жінка почала ловити на собі погляди не просто колеги

“Він так, ніби під виглядом кохання. Він пускав бісики. Ну, якось там свого часу була своя людина. Тож якось я думала… А потім я обрала його”, – додає Лілія Сандулеса.

Вона обрала його, а публіка – їхній дует. Дует був настільки популярним, що українська діаспора запрошувала їх із гастролями до різних куточків світу. Так на початку 1993-го пара полетіла до США, де жила і працювала два роки.

Та поки професійний тандем збирав овації, тандем родинний – лише непорозуміння.

“Навіть живучи там з Бобулом я намагалася все робити. Я думала, що він робитиме щось інше. Ми мали їхати до США вчергове на концерти. Він ніби сказав, що погано почувається і не поїхав. Я сама відпрацювала”, – розповіла Лілія Василівна.

Те, що сталося далі в їхньому подружньому житті, Сандулеса описує так:

“Приїжджаю, а тут, виявляється… сам не живу та іншому не даю. Значить, це була якась помилка”, – розповідає співачка.

Про своє подальше особисте життя артистка не надто розповідає.

“Я люблю, коли чоловік, якщо йде, або жінка, або чоловік, не має значення. Щоб це красиво… Але не обговорювати цю людину, не намовляти, не займатися плітками”, – додає народна артистка.

Джерело: ТСН.