Раптово обірвалося життя заступниці міністра освіти і науки Любомири Мандзій

На превеликий жаль обірвалося життя 48-річної заступниці міністра освіти і науки України Люборира Мандзій. Останні півтора року Любомира боролася з важкою хворобою, вона трималася до останнього, але на жаль хвороба виявилася сильнішою.

Про смерть Любомири Мандзій у суботу, 27 листопада повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Дуже сумна звістка: відійшла від нас у кращий світ Любомира Мандзій, заступниця міністра освіти та науки, у минулому – в.о. міністра освіти та науки, а впродовж 2016-2019 років – керівниця профільного департаменту освіти Львівської ОДА», – повідомив Максим Козицький.

За даними “Захід.нет“, у Любомири Мандзій було онкозахворювання.

Любомирі Мандзій народилася 1973 року в селі Опака Дрогобицького району Львівської області. Закінчила географічний факультет Львівського держуніверситету імені Івана Франка та аспірантуру ЛНУ (кандидат політичних наук). У 2001 році стала асистентом кафедри політології філософського факультету Львівського університету, а у 2007 році – доцентом цієї ж кафедри. Після цього, із 2016 року, працювала директоркою департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

У 2019 році була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки України. Тимчасова виконувачка обов’язків міністра з 25 березня до 25 червня 2020 року.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким.

на фото Любомира Мандзій