У Житомирі з водойми підняли тіла двох студентів: появилися дивні деталі та подробиці

У результаті обстеження технічної водойми на території місцевого коледжу у місті Житомирі водолази виявили тіла двох зниклих напередодні хлопців. Двоє хлопців – 18-річний Назар та 20-річний Ярослав – зникли в неділю, хлопці не повернулися на ніч до гуртожитку.

Чергові гуртожитку кажуть, що навіть не запідозрили неладне, думали, що хлопці пішли гуляти.

«Я прийшла без 20 вісім і мені чергова доповіла, що вони не ночували, але ви знаєте, я нічого поганого не подумала, хлопці ходять до дівчат», — каже завідуюча гуртожитком Ольга Морожишенко.

Обидва вони навчалися на механіків, жили в гуртожитку в одній кімнаті. Востаннє їх бачили в неділю по обіді на одній з житомирських вулиць. Хлопці попередили, що йдуть гуляти.

Але викладачі забили на сполох, разом із студентами зниклих хлопців почали шукати самотужки. А вже через кілька годин речі Назара та Ярослава випадково у вікні, яке виходить на водойму, помітив друг дитинства.

Студент, який помітив речі згадує, ще з вечора телефонував друзям, але ті не брали слухавку.

«Зразу з хлопцями побігли туди дивитись, прибігаємо, а там їхні речі: куртки дві, рюкзак лежав. Я вже зрозумів, що їх нема. Лід був зламаний, сліди по льоду, що хтось ходив», — сказав друг загиблих студентів Олександр Левківський.

фото з місця подій

Але чому хлопці пішли на озеро вночі, взимку та як туди потрапили у коледжі не розуміють. Уся територія навколо водойми огороджена парканом і сіткою.

«Це дуже велика загадка. Більше питань, ніж відповідей. Територія там закрита, зайти можна нормально тільки зі сторони теплиці, там на ніч все закривається на замок. Як туди можна було потрапити і чому вони туди пішли», — розповідає вихователь гуртожитку Лариса Іванцова.

«При тому видно сліди, чомусь вони через паркан дерлись», — каже директор Житомирського агротехнічного коледжу Микола Тимошенко.

«Я нічого не можу сказати, просто знаю, що вони такого самі не зроблять. Вони не самі», — каже друг загиблих студентів Євген Чишкевич.

«У нас в коледжі обговорюють, що вони пішли перевірити лід, покататися, один провалився, інший побіг рятувати, але це не факт. Ще два хлопця якихось було, можливо їм хтось допоміг», — додав друг загиблих студентів Андрій Гавриленко.

«Вони там зроду не були, не знаю чого їх туди занесло», — каже друг загиблих студентів Олександр Левківський.

«Акуратно складені курточки на березі. І кроків сім цією кригою, а потім обвал. Самогубство я виключаю, може погоня якась була, може хтось переслідував», – твердить директор Житомирського агротехколеджу Микола Тимошенко.

На користь цієї версії свідчить і те, що в одного загиблих із кишені зникли паспорт, гаманець та водійські права. Що могло статися, батьки загиблих студентів і гадки не мають.

Друзі та викладачі характеризують хлопців добре, кажуть гарно вчилися, отримували стипендію, самі заробляли і були душею компанії.

У поліції відкрили кримінальне провадження, попередньо, фахівці судово-медичної експертизи дали висновок: смерть настала через утоплення. У крові хлопців не виявили ні алкоголю, ні наркотиків.