“Коли з Донецька побігли перші біженці”: співачка Руслана розповіла, що думала про усиновленння

Переможниця “Євробачення” та відома українська співачка Руслана, попри 25-річний шлюб з чоловіком Олександром Ксенофонтовим, наразі не народила дітей. Проте кілька років тому вони всерйоз задумались про всиновлення, коли на Донбасі через російсько-українську війну залишилось багато дітей-сиріт.

Про це стало відомо з її інтерв’ю на ютуб Олесі Бацман.

За словами Руслани, багато років вони не народжували дітей, оскільки “бурхливе життя не дозволяло підійти до цього періоду”. Проте зараз вона та її чоловік Олександр чітко розуміють, що хочуть стати батьками. Вперше вони серйозно до цього підійшли у 2014 році, коли Росія окупувала Крим та Донбас, і на східних територіях велись бойові дії та “з Донецька побігли перші біженці”.

Волонтерський рух був дуже сильним, бо діти залишилися без батьків і там дуже багато було таких історій. І це одного разу було, коли ми порушили цю тему. Я запитала у чоловіка: “Сашко, а ми зможемо?”. Ми відчули, що спочатку нам хочеться мати свою дитину. Це, напевно, психологічно дуже сильне своє бачення ситуації. А вже коли матимеш власну дитину, тоді можна підіймати вже інші питання”, – зазначила співачка.

Руслана поділилась, що вони просто вирішили відкласти це питання і налаштуватись обоє на народження своєї дитини.

48-річна співачка також розповіла, що про її відкладене материнство думали батьки. Вони дуже переймались, що Руслана поставить свою діяльність вище за сім’ю. Але вона вийшла і сказала, що для неї родина – головне, і вона хоче зробити Олександра батьком, адже він мріє про це багато років.