“Першою забила на сполох мати”: у Вінниці трагічно загинув 27-річний хлопець

Вчора, у своїй квартирі трагічно загинув племінник начальника державної екологічночної інспекції у Вінницькій області 27-річний Ілля Дубовий. Також у квартирі з хлопцем перебувала дівчина, її госпіталізували у важкому стані, але медики кажуть, що вона жити буде. За попередньою версією причина смерті хлопця – чадний газ.

Зазначимо, що першою забила на сполох мати 27-річного Іллі Дубового. Вона звернулась в поліцію з повідомленням про те, що не може зв’язатись зі своїм сином, який мав бути вдома. Двері він не відчиняв, на телефонні дзвінки не відповідав.

Потрапивши у квартиру на третьому поверсі новобудови через вікно, рятувальники і правоохоронці виявили двох людей в непритомному стані — господаря квартири на підлозі та його 27-річну подругу — на ліжку.

 Дівчину без свідомості госпіталізували в реанімацію лікарні швидкої допомоги. Молодого чоловіка врятувати не вдалося. Попередня причина смерті — отруєння чадним газом  через несправність газового котла у квартирі.

Як повідомляє місцеве видання vn.20minut.ua представники ОСББ переконують, що в цьому будинку фахівці двічі перевіряли вентиляційні канали. Власнику квартири наказали зняти витяжку над газовою плитою. В результаті могла піти зворотна тяга, відповідно, продукти згорання не видалялися через димовий канал, а накопичувалися в приміщенні квартири. Чадний газ не має запаху та смаку. Дихаючи ним, люди просто не розуміють, що вже отруїлись.

Про Іллю Дубового друзі говорять як про класного хлопця, який любив життя, друзів, свою сім’ю. В свій час він завершив Вінницький національний аграрний університет, спочатку працював в аграрній сфері. Останнім часом працював в Києві, займався справою, пов’язаною з будматеріалами.

друзі і знайомі публікують прощальні дописи про Іллю