Скандал у школі: маму попросили не приводити дитину до школи через те, що та не здала гроші на подарунки

Новий скандал розгоряється в одній зі шкіл Запоріжжя. Маму одної з учениць “просять” не приводити дитину до школи, бо вона не здала гроші на “подарунки”, ба більше того батьки інших дітей погрожують, що не дозволять її дочці користуватися милом і туалетним папером на який нібито батьки самі збирають гроші.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці громадської організації “ХОЧУ ВЧИТИСЬ!”.

Зазначимо, що дівчинка яка не здала гроші на “Фонд класу” вчиться лише в 1 класі і така поведінка з боку суспільства може вплинути на психологічний стан дитини.

За даними громадських активістів ця подія трапилася у школі №1 міста Запоріжжя. До матері звернулися члени батьківського комітету та повідомили, що у неї є борги перед “фондом класу”. А тому жінці порекомендували не приводити дитину до школи 20 та 24 грудня, оскільки в ці дні школярам вручатимуть подарунки до Дня святого Миколая та Нового року.

Мати дівчинки звернулася до заступника директора школи, проте там їй повідомили, що вона не так все зрозуміла.

Після цього жінку почав шантажувати батьківський комітет. Там заявили, що заборонять дівчинці користуватися милом та туалетним папером, оскільки це вони нібито купують за свої гроші. Мати першокласниці повідомила активістам, що від неї щомісяця вимагають здавати по 100 грн на “фонд класу”, а 1 вересня в школі збирали по 400 грн на подарунки. Жінка стверджує, що ніхто їй не дає при цьому звітів про використання цих грошей.

“Є ознаки як булінга так і здирства. Тобто, від адміністративної до кримінальної відповідальності. Реакція школи на цю ситуацію так само має бути оцінена згідно із законодавством. Як і бездіяльність Комунарського ТВО із забезпечення санрегламенту школи та безпечного освітнього процесу.” – зазначають в ГО “ХОЧУ ВЧИТИСЬ!”.