“Дівчина перебувала у комі, а легені були уражені на 70%”: у Чехії обірвалося життя 30-річної українки

У Чехії у місті Плзень обірвалося життя 30-річної українки Ренати Полтавської. Відомо, що дівчина була родом з міста Хуст Закарпатськоїї області. У Чехії дівчина заразилася коронавірусом і хвороба дуже швидко прогресувала. У Ренати легені були уражені вірусом на 70% і дівчина перебувала у штучній комі. На превелий жаль місцевим лікарям дівчину не вдалося врятувати.

Про смерть Ренати повідомила Natalia Nozhak на своїй сторінці у Facebook:

“Ти назавжди залишишся у нашій пам’яті в наших серцях.
Невимовно тяжко, болісно та сумно сприймати смерть людини. Споконвічні закони життя і смерті розумом ми усвідомлюємо, але серцем і душею несила сприйняти.Мені буде дуже сильно тебе не вистачати.
Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій твоїй душі, наша мила Ренаточка” – йдеться у дописі Наталії.
на фото Рената Полтавська

Зазначимо, що ще на початку грудня Рената інфікувалася COVID-19 і потрапила до лікарні. На її лікування у соцмережі збирали кошти, адже Рената не мала страхівки, а перебування у чеському медзакладі досить дороге. За даними громадської організації “Волонтери Закарпаття”, хвороба швидко прогресувала і жінка перебувала в реанімації у штучній комі з 70% ураження легень.

Раніше ми писали: У приватному будинку на Львівщині траписвя вибух, постраждало 5 людей (фото).