“10 км голими ніжками йшли по морозі”: два братика пішли босоніж до бабусі в іншу область, бо боялися вітчима

Напередодні різдвяних свят 6-річний Іванко та 12-річний Сашко вирішили покинути власну домівку і пішки пішли до своєї бабусі. Їх вчинок був зумовлений тим, що вони дуже боялися свого вітчима, який з них знущався. Хлопчики були настільки налаштовані, що вийшли з дому на мороз зовсім босі і прийшли аж 10 кілометрів, поки їх не помітили небайдужі люди. На щастя поліцейським вдалося врятувати хлопчиків від переохолодження та іншої біди.

Цей інцидент трапився в одному із сіл Вінницької області. 12-річний Саша та 6-річний Ваня вирушили до рідної бабусі, яка живе у Балті на Одещині. Матір та вітчим їхнього зникнення навіть не помітили.

Йшли по дорозі без взуття

До поліції звернулися небайдужі водії, що проїжджали повз дітей, які самотньо йшли трасою у легкому одязі та без взуття.

Коли вони зупиняли автомобілі та намагалися поговорити із хлопчиками, ті ховалися у кущах обабіч дороги. Лише після приїзду правоохоронців Ваня та Саша розповіли, що сталося.

Коли ми запитали, чого ті бояться, у відповідь почули: повернення додому у Вінницьку область. Діток ми зігріли та заспокоїли, – розповіли у поліції.

З’ясувалося, що у братиків ще є маленька сестричка, яку мама виховує разом із їхнім вітчимом. З перших днів чоловік не злюбив “чужих” синів і часто знущався над ними.

Згодом, правоохоронці Одещини розшукали бабусю, до якої пішки намагалися дійти братики. Літня жінка підтвердила, що хлопчики часто приходять у гості, а вдома у неї є багато їхнього одягу та іграшок.

Про ситуацію, що склалася, вже повідомили поліцію Вінничини. Зараз тривають пошуки рідної матері дітей для з’ясування усіх обставин: про зникнення двох малолітніх хлопчиків ні вона, ні її співмешканець не повідомляли.

12-річний Саша та 6-річний Ваня у цей час залишатимуться у Балті разом із бабусею.