Різновиди та переваги зимової японської гуми Bridgestone

Сьогодні вкрай важко знайти автолюбителя, який би не замислювався про купівлю шин іменитого бренду. Багато українців мріють придбати японські зимові покришки «Бріджстоун». Цей бренд був створений у 1931 році, і зараз він постійно радує своїх шанувальників розробками та унікальними моделями гуми. У каталозі виробника в широкому асортименті представлені покришки різних видів та типорозмірів для автомобілів різних класів.

Купити флагманські моделі шин Bridgestone можна в інтернет-магазині «ТаєрШоп». Це офіційний представник японської корпорації в Україні, який пропонує якісну оригінальну шинну продукцію з гарантією виробника. Співпраця без посередників та гнучка цінова політика дозволяють магазину пропонувати японські зимові покришки за найвигіднішими цінами з оперативною доставкою по всій Україні. На сторінці каталогу https://tireshop.ua/shini/zimnie/bridgestone можна вивчити перелік запропонованих моделей та вибрати відповідну зимову гуму для конкретного автомобіля.

Переваги японських зимових шин

Шини Bridgestone для зимового сезону представлені кількома категоріями, які мають значні відмінності за характеристиками. Проте будь-яка модель має такі переваги:

    • наявністю у складі унікальної полімерної суміші, що робить компаунд стійким до низьких температур;
    • досить еластичною гумою;
    • порівняно глибоким рельєфом протекторного малюнка;
    • збільшеною кількістю зчіпних кромок із ламелями.

Модельний ряд зимових покришок

Багато серій зимової гуми оснащуються металевим обшипуванням, яке сприяє поліпшеному зчепленню зі зледенілими і засніженими дорогами. Японський виробник пропонує придбати різні види фрикційних шин, розрахованих переважно на м’який європейський клімат.

В асортименті є моделі для міського циклу їзди, міжміських трас та шосе, а також сільської місцевості та бездоріжжя. Кожен вид гуми характеризується різною конструкцією та дизайном. Так, шосейні зимові шини Bridgestone виконуються з відносно неглибоким протектором і поздовжніми ребрами жорсткості. Завдяки такій структурі забезпечується висока курсова стійкість на рівних дорожніх покриттях. Важливий момент – зменшений опір коченню, притаманний шосейної зимової гуми.

Шини підвищеної прохідності для бездоріжжя мають більш рельєфний дизайн протектора. Ця гума має протектор, який практично повністю усипаний великими блоками та глибокими водоевакуаційними жолобками. Плечові зони виконуються з ґрунтозачепами для стабілізації автомобіля при їзді по розмитих, засніжених або покритих сльотою ділянках доріг. Для сільської місцевості краще придбати шиповану зимову гуму Bridgestone, яка має міцні металеві елементи.