Найважча – 22-річна Жанна: стало відомо про стан потерпілих після сьогоднішньої стрілянини в Дніпрі

Сьогодні на території Південного машинобудівного заводу в місті Дніпрі 21-річний нацгвардієць розстріляв військових. Внаслідок цієї події загинуло 5 людей та ще 5 отримали поранення. В обласній лікарні Мечникова, куди доправили 4-х постраждалих, розповіли про їхній стан.

Як повідомляє місце видання “Наше місто”, найважча із поранених – 22-річна Жанна. Вона зараз перебуває в операційній. До лікарні дівчина надійшла з проникаючим вогнепальним пораненням у живіт, стан вкрай тяжкий. Куля зачепила тонкий і товстий кишечник, спровокувавши внутрішню кровотечу. Постраждала втратила щонайменше 3 літрів крові.

Стан 19-річного Дениса, старшого солдата В/год 3021 оцінюється як середнього ступеня тяжкості. У нього вогнепальне поранення м’яких тканин.

25-річний Ігор у тяжкому стані. Діагноз: вогнепальне проникаюче поранення передньої черевної стінки, розрив прямого суглоба з правого боку, контузія печінки, вогнепальне поранення правого стегна. Велика крововтрата, більше 1 літри. Пацієнту провели лапаротомію, ревізію органів черевної порожнини. Зупинили кровотечу з прямого м’яза передньої черевної стінки.

22-річний Владислав отримав сліпе вогнепальне поранення лівого стегна, вогнепальний перелом стегна. Стан тяжкий. Наразі хлопець перебуває в операційній.