“Перебуває вже тиждень в комі після фатальної ДТП”: просять допомоги для 20-річної тренерки

5 лютого на Набережній Заводській в місті Дніпро сталася серйозна ДТП, в якій постраждала 20-річна фітнес-тренерка Еліна Мількіна. Більше тижня дівчина перебуває у комі у нейрореанімаційному відділенні лікарні ім. Мечнікова. На неї чекає дорога операція на головному мозку, яка може повернути шанси на повноцінне життя. Друзі сім’ї просять усіх небайдужих допомогти зібрати гроші на операцію.

З проханням про допомогу звертається Alexandr Pereberin на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, звертаюся до всіх, потрібна термінова допомога для проведення операції та лікування доньки мого друга та тренера нашої федерації Сергія Мількіна! Еліна була пасажиром легкового автомобіля і дуже постраждала. У неї черепно-мозкова травма третього ступеня.

Вже було зроблено складну операцію. Вона найважча хвора на даний момент у Дніпропетровській області. Лікарі та батьки всіма силами борються за життя 20-річної дівчини. Буде серйозна операція на головному мозку для усунення наслідків аварії та порятунку життя, яке буде проведено через чотири дні. Грошей на операцію та лікування потрібно дуже багато! Звертаюся до всіх, хто має можливість допомогти в порятунку життя молодої дівчини Еліни! Будь-яка сума грошей зараз важлива. Давайте допоможемо!», – зазначає Олександр.

Реквізити для допомоги: 4149629316139922 Положий Ігор.

Фото з місця ДТП з Еліною: