Священик з Рівненщини повідомив, що раптово замироточила ікона Божої Матері Дубенської

Священик з Дубенського району Ігор Когут опублікував у мережі інформацію про те, що на острові Корфу замироточила ікона Божої Матері Дубенської (Іллінської).

Про це повідомляє священик ПЦУ Ігор Когут на своїй сторінці у Facebook.

19 лютого, прочани перебували на острові Корфу, де помолились біля мощей святителя Спиридона Тримифунтського. Під час молитви замироточив образ Пресвятої Богородиці, яка є точним списком ікони Божої Матері Дубенської (Іллінської).

Цю ікону 2 серпня 2019 року в місті Дубно, освятив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

З того часу настоятель Свято-Іллінського собору прот. Ігор Когут бере її в паломництва, які він часто звершує. Під час паломництва до святинь Греції, образ Божої Матері замироточив.

“Я помітив, як на задній частині ікони Дубенської (Іллінської), яку я з 2019 року вожу з собою по всіх святих місцях де буваю і неодноразово переконуюся у допомозі Богородиці, виступила волога. Я повернувся до місця де ікона перебувала і побачив, що там абсолютно сухо, тим паче, поряд лежали записки, які передали мої прихожани для молитов за них, і вони теж були сухими”, – зазначає священик.

За його словами, потім, під час богослужіння, він тримав ікону в руках та спостерігав, як волога збільшується.

“Сьогодні, одна з благочестивих парафіянок Свято-Іллінського собору, прислала мені відео і описала, що відбувається у неї вдомі теж з іконою Дубенською (Іллінською). В куточку, де розташовані ікони та християнські чесноти, на полиці, де стоїть ікона Дубенська (Іллінська), жінка помітила розлятий єлей”, – додав Ігор Когут.

Спершу чоловікові спало на думку, що це елей з баночок, які стояли поруч. Однак, жінка стверджує, що всі ємності цілі та щільно закриті.

Чоловік показав ікону та відео з України афонським монахам та запитав, що це за знак:

“Відповідь монахів була такою:” Богородиця хоче нагадати що Вона, тут між нами, щоб люди не забували про це. Зачекайте і побачите інші чуда від Її ікони-оригіналу, Богородиця проявляє себе спершу тим, хто найбільше шанує Її образ, і потім усім хто звертається до Неї”.