На Хмельниччині знайдено мертвою 21-річну дівчину: появилися подробиці трагедії

У Хмельницькій області трапилася подія, яка неабияк вразила місцевих мешканців. Місцевий рибалка, який йшов на річку виявив мертве тіло молодої дівчини. Згодом з’ясовувалося, що це місцева мешканка Тетяна, якій тільки 21 рік.

Про це йдеться у сюжеті “Надзвичайних Новин”.

Зазначається,що Тетяна лежала обличчям до землі. Експертиза встановила, що її задушили. У її вбивстві підозрюють односельчанина дівчини, 35-річного батька двох дітей.

Як стало відомо, що напередодні, у вечір п’ятниці, дівчина відпочивала з подругою Марічкою в клубі. Після цього вони придбали пиво та сухарики у цілодобовому магизині й пішли на зупинку, щоб посидіти на лавці. Згодом до них приєднались двоє односельців, які вже були напідпитку. Вони випивали і трішки танцювали, а потім Марія покинула подругу саму в компанії чоловіків.

“Подрузі здалось, що між Тетяною та 35-річним Олександром, одруженим чоловіком і батьком двох дітей шкільного віку, промайнула “іскра”, тож вона пішла додому і залишила дівчину з двома нетверезими чоловіками”, – йдеться у сюжеті.

Щойно 21-річна Тетяна залишилась з чоловіками наодинці, то почала телефонувати друзям і знайомим, аби вони її забрали додому, але ніхто не відгукнувся. Вже вранці оголене тіло Тетяни знайшов місцевий рибалка і до останнього сподівався, що це манекен.

У поліції кажуть, що 35-річний Олександр провів дівчину до хати, у чому й зізнався. Проте, за його словами, вже біля будинку Тетяна почала проявляти до нього агресію. Тоді чоловік схопив її за шию і вклав на землю. “Аби заспокоїлась”, – розповідає Олександр.

Дівчина знепритомніла, після чого Олександр переконує, що почав розтирати її снігом. Коли ж дівчина отямилась, то залишив її саму на снігу під батьківською хатою. У суді чоловік переконував, що не вбивав дівчину. У невинуватість Олександра вірить дружина і мати його двох дітей. Наразі підозрюваний – один, і він у СІЗО. Розслідування триває.

Повний сюжет тут: