Журналісти показали майно друга Медведчука Тараса Козака на Львівщині

Один з відомих проросійських політиків та член партії “ОПЗЖ” Тарас Козак є уродженцем Львівщини та володіє великою кількістю нерухомості у цій області. Зараз Тарас Козак переховується за кордоном, адже до нього прикута увага українських спецслужб як фігуранта багатьох справ. Журналісти вирішили показати, що ж має у власності Тарас Козак.

Про це йдеться в розслідуванні “Бігус.інфо”.

Так, мама Козака володіє ресторанчиком “Зустріч” у Львові та компанією, на яку записана частина будівлі, де знаходиться ресторан. Також на маму Козака записаний будинок та земля в селі Наварія на Львівщині, земля в селі Ясениця-Замкова. Крім того, мама Козака є співвласницею компанії “Озеро”, яка звела комплекс “Наварія-Нова”.

Також Козаку належить двоповерховий маєток в Сокільниках на Львівщині. Зазначається, що в будинку хтось проживає. На цій же вулиці знаходиться ще один, дуже схожий маєток він належить ексдружині Козака Руслані.

У самому Львові у власності Козака нежитлові приміщення. ЖК в центрі Львова заселений родиною Козаків – там у них три квартири та чотири паркомісця.

Зазначається, що брат Тараса Козака Богдан мав справи з братом Медведчука Сергієм. Вони заснували компанію “Укрінвестлімітед” та “Експонент”. У Богдана є дві квартири та будинок у Львові, і три квартири в Києві.

Додамо, що мама товариша кума Путіна Віктора Медведчука – Тараса Козака – має  у власності дві квартири в столиці, зокрема в будинку, куди влучила російська ракета.

Ось повний відеосюжет з розслідуванням журналістів: