“Був талановитим хіміком та любив ходити в гори”: на війні загинув брат відомої львівської волонтерки

На фронті триває запекла боротьба з російськими окупантами. Не зважаючи на значну перевагу у важкій техніці у ворога, українські воїни гідно дають відсіч загарбникам. На жаль ця війна забирає кращих з нас. Так, сьогодні стало відомо, що  на війні із росією загинув 40-річний львів’янин Олексій Тарасьєв. Він був братом відомої львівської волонтерки, директорки благодійного фонду «Крила надії» Наталії Ліпської.

Як розповіла львівському виданню Тvoemisto.tv волонтерка Наталія Ліпська, її брат народився 20 вересня 1981 року, жив у Львові, грав у гру «Що? Де? Коли?», любив ходити у гори. Був талановитим хіміком і тривалий час працював у Галнафтогазі, згодом – у приватних проєктах.

На початку війни Олексій Тарасьєв пішов у ТрО. Був бойовим солдатом-медиком. Друзі та знайомі згадують про нього, як про чудову людину, інтелектуала, завжди позитивного, з тонким гумором, який любив мандрівки, розповіді про гори.

«Цей холод втрат. От якось коли весела, життєрадісна і дуже розумна людина раптово гине від якоїсь хвороби, чи чадного газу то якось розумієш що це стихія. Але коли найкращих забирає війна то лишається тільки люта лють», – написала керівниця управління екології Львівської міської ради Олександра Сладкова.

Загинув Олексій Тарасьєв 12 червня на Харківському напрямку. На разі дата поховання невідома.

Щирі співчуття рідним і близьким Олексія.