Стало відомо, про що просили Зеленського Шольц, Макрон та Драгі

Канцлер Німеччини Олаф Шольц, президент Франції Еммануель Макрон та прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі “за зачиненими дверима” поспілкувалися з Президентом України Володимиром Зеленським. Стало відомо, з яким проханням звернулися західні лідери.

Про це повідомило авторитетне німецьке видання “Die Welt”.

Західні лідери попросили Президента України Володимира Зеленського відновити переговори з Володимиром Путіним та сісти за стіл переговорів із РФ.

“Економічні збитки, які їхні країни несуть через війну, стають все більшими і їх важче компенсувати. Економічне зростання різко сповільнилося, а інфляція досягла рекордного рівня”, – пояснює німецьке видання про позицію лідерів європейських країн.

Die Welt зазначає, що «тріо запізнилося», маючи на увазі, що лідери Франції, Німеччини та Італії прибули до України після того, як там уже побували, зокрема прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон та голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн.

При цьому той факт, що лідери здійснили візит спільно, компенсує цю «затримку», як демонструє їхню єдність і одну позицію.На даний момент не повідомляється про реакцію чи подальші дії в такій ситуації Президента України Володимира Зеленського. Чи будуть нові переговори – покаже час, пише німецьке видання.