Польща може забезпечити протиракетний захист над Західною Україною, – екс-керівиник Бюро Нацбезпеки Польщі

Путін вже програв війну на політичному та стратегічному рівні, але сценарій нападу все ще можливий як для України, так і для країн Балтії, Польщі та всього Заходу. На його думку, Росія вийде з війни в Україні явно ослабленою.

Про це повідомив колишній керівник Бюро національної безпеки Польщі Станіслав Козей, повідомляє Onet.

Характеризуючи ситуацію з повітряною безпекою, Станіслав Козей припустив можливість протиракетного захисту над Західною Україною, зважаючи на близькість ракетних ударів до польського кордону.

«Ми маємо аргументи для того, щоб забезпечити превентивне страхування і повідомити про це Росії. Якщо вона не перестане атакувати наш кордон ракетами великої дальності, то з дня на день ми можемо запровадити протиракетний захист над Західною Україною», – каже колишній керівник БНБО Польщі Станіслав Козей.

Також, щодо технічного оснащення України та рф, то Станіслав Козей зазначив, що у порівнянні з початком війни українці мають чимало сучасної військової техніки із Заходу. Росіяни у цьому випадку програють, оскільки опираються на застаріле, радянське або пострадянське обладнання. Однак кількісно рф досі становить серйозну загрозу.