18-річний Герой: на війні за Україну загинув молодий військовий з Львівщини

На війні загинув Герой, юнак, якому ще і не виповнилося 19-ть років – Максим Василишин з позивним “Паджеро”. Але який своє свідоме життя присвятив Україні – пішовши на навчання у Львівський військовий ліцей Герої Крут. А потім – добровольцем на фронт – у батальйон “Карпатська Січ”. З вірою у Перемогу і з великими планами на майбуття!

Побратими зазначають, що Максим під час виконання завдання пішов у розвідку і його накрило снарядами від “Градів”. Шансів врятували хлопця практично не було.

Ось що пишуть про Максима його знайомі і друзі:

“Білявий симпатичний хлопчина 18- ти літ: по суті ще дитина, по духу ж, як виявилося – справжній Воїн, Захисник, Герой!!!!”

“Макс, в тебе стільки було планів.….” – розпачливо написав про свого перспективного друга Максим.

Ти змінив моє серце… У ньому з’явились пусті кімнати для любові і пам’яті. Це не смерть… Це життя, яке забрала русня… Це моє життя. але ціною друга....”, – хвилююче висловила свої емоції Анастасія після звістки про смерть Максима. І згадала останню переписку з ним: у відповідь на “Будь обережнішим там” впевнено відповів “Я прийшов перемагати, а не помирати“…

Похорон відбудеться завтра, 21 червня, у Львові. Попрощатися з Героєм можна буде у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла з 14.00 до 15.00 год. Чин похорону з 15.00 год – на Личаківському цвинтарі.

Соцмережі заполонили фото Макса, як називали його друзі: