Сильний вчинок: батьки загиблого лейтенанта з Рівненщини передали всі отримані гроші на потреби розвідників

Зовсім недавно молодий лейтинант Сергій Столяр повертаючись до дому  потрапив у страшну ДТП. На жаль хлопця врятувати не вдалося. Смерть Сергія стала великою втратою для його матері та батька.

Пакунок, що на фото нижче, волонтеру Олексію Кривошеєву передала з Острога від Анатолія і Ганни Столяр Ганна Ягодка. В цьому пакунку гроші, які люди зібрали на похороні їхнього сина Сергія. Батьки вирішили, що зібрані гроші мають піти на армію.

на фото пакунок з коштами, які передали волонтерам батьки загиблого Сергія Столяра

“Якби не війна, десь приблизно зараз у Сергія, молодого лейтенанта, був би випускний у військовому виші. Через москалів їх «випустили» раніше. Сергій потрапив за розподілом в Дубно. Одного дня, їдучи з Дубно додому в Острог, він загинув у ДТП. Батьки вирішили, що зібрані гроші мають піти на армію. Віддали їх мені, знаючи, що ми збираємо на потреби військових з Головного управління розвідки. Частина цих грошей піде на придбання авто для групи спецназу ГУР, яке організувала Вікторія Мамотюк. Інша частина піде на купівлю безпілотника для аеророзвідки ГУР прикомандированої до п’ятого прикордонного загону.  Не знаю, чи вкурсі батьки Сергія, але ще у квітні обговорювався варіант забрати Сергія в підрозділ Головного управління розвідки, коли молодий лейтенант освоїться на військовій службі. Прикро, що зараз він допомагає службі військової розвідки саме в такий спосіб. Розумію, що жодні слова не здатні навіть зменшити батьківський біль від втрати сина. Та все ж співчуваю! Хай Господь прийме його до себе!” – повідомив  Фейсбуці Олексій Кривошеєв.