“Від карми не втечеш”: поблизу Японії загорілося російське вантажне судно, яке прямувало до Владивостока

Російські корабельний флот продовжує зазнавати втрат. Цього разу не повезло кораблю “Ангара”, який плив з Японії до російського міста Владивосток. Під час перебував в Японському морі це судно загорілося та зазнало дуже серйозних пошкоджень.

Про це повідомив журналіст Rostyslav Demchuk.

“В Японському морі згоріло російське транспортне судно “Ангара” з 570 леговими автомобілями на борту.
Мені з дитинства наказували, вчили, переконували цитатами зі Святого Письма, що зловтішатися навіть з нещастя ворога – це гріх. Ну, вважайте, що я співчуваю… Хоча це неправда.
У Японському морі згоріло до тла здоровенне російське судно-ролкел “Ангара”, на борту якого було 570 легкових автомобілів. Вантажний корабель водотоннажністю 6330 тонн зареєстрований у Сьєра-Леоні. Судно випливало з японського порту Тояма і прямувало до Владивостока. Попередньо, причиною пожежі став один із автомобілів у вантажному відсіку трюмів нижньої палуби. Хтось із матросів знову кинув сигаретний недопалок.
Як повідомила японська газета Hokkoku (北國新聞), згоріли всі вантажні палуби та житлові приміщення. Усі 25 членів екіпажу “Ангари” врятували судном “Хамаюки” японської берегової охорони. Японці допомогли росіянам гасити пожежу… Але воно всеодно вигоріло до тла.
Однак офіційний перевізник Japan Auto Lines (зареєстрований у Владивостоці) повідомляє, що японська сторона відмовилася допомагати гасити пожежу на судні. Отака вона російська вдячність.” – йдеться в дописі журналіста.
Нижче на фото російський корабель “Ангара” під час пожежі: