Пропонували роботу у бьюті-сфері в Польщі, а потрапляли дівчата у сексуальне рабство: викрито 4 зловмисників

Четверо громадян України налагодили схему вербування українок у сексуальне рабство в Польщі, під виглядом працевлаштування у масажному салоні.

Як передає Україна Світ Події з посиланням на Держприкордонслужбу, двоє співвічизників вербували дівчат на території України, обіцяючи високооплачувану роботу за кордоном, а двоє інших, що мешкали у Польщі, залучали їх до надання інтимних послуг у сусідній країні.

Зловмисники знаходили жертв за простими критеріями: вік до 30 років, приємна зовнішність, скрутне матеріальне становище. Жінки отримували від організаторів документи для виїзду за кордон, а згодом залучались до надання інтимних послуг вже на території сусідньої країни. В основному дівчат шукали із західних областей України. Їм пропонували високі заробітки за, нібито, роботу в масажних салонах.

Прикордонники зазначають, що схему викрили під час спроби вивезення двох українок до Польщі через пункт пропуску «Краківець». Дівчат наразі повернуто додому, а чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 12 років.