Відома українська акторка через важку хворобу припинила вставати з ліжка: потрібна допомога

Відома українська акторка Катерина Тишкевич вісім років бореться з невизначеним діагнозом. Так, як в Україні медики їй не можуть допомогти для дівчини збирають кошти для обстеження і лікування за кордоном.

Про це розповіла подруга Каті Настя Цимбалару.

“Актриса Катя Тишкевич вже 8 років бореться з невизначеним діагнозом та страждає від страшенного головного болю. За цей час було спробувано усі можливі методи обстеження в Україні та лікування, як традиційною так і нетрадиційною медициною, але, на жаль, результату це не дало. Зараз навіть минулі методи лікування (17 пігулок на день та постійні крапельниці) перестали працювати – Катя не встає з ліжка” – розповідає Настя у своєму дописі.
alt_Катерина_Тишкевич
на фото Катерина Тишкевич
“Увесь час повномаштабної війни вона попри страшний біль продовжувала волонтерити та допомагала нашій країні, але зараз допомога потрібна їй. За останніми даними МРТ (документ нижче) в мозку знайшли зміни, але поставити діагноз в Україні не можуть, тому відправляють її на обстеження в Європу, де зможуть зробити діагностику, знайти причину та нарешті призначити ефективне лікування. Не маючи можливості зараз заробляти своєю основною сферою діяльності, потрібно зібрати гроші. На даний момент сума складає 11.300€ на поїздку та діагностику у Німеччині (документи-направлення до клініки нижче). Але Катя продовжує шукати альтернативні-дешевші клініки, які готові будуть її прийняти.
Прошу усіх долучитися до збору!
Допоможемо нашій колезі у цій непростій боротьбі за можливість жити повноцінним життям!
Номери карт
Привіт:
5168755474454812 Тишкевич Катерина Ігорівна
Моно:
5375411405387759 Тишкевич Катерина” – додає Настя.