Вдома чекають 3 діток: із коми вийшов рятувальник, який травмувався під час розбирання завалів ТЦ «Амстор»

Із коми вийшов рятувальник, який травмувався під час розбирання завалів ТЦ «Амстор» в Кремечуці, у який влучила російська ракета.

“Юрій Сиров, травмувався настільки серйозно, що навіть перебував в комі. Він отримав чисельні переломи. Сьогодні (ред. 6 липня) мені повідомили, що Сиров вийшов із коми. Поки що залишається у реабілітаційному відділенні, але дружина та троє дітей вже точно можуть зітхнути з полегшенням”, – повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

Нагадуємо, 29-го червня під час розбирання завалів ТЦ «Амстор» стався обвал бетонної плити. Нею травмувало старшого рятувальника Олександра Шкумата та начальника караулу 5-ї пожежної частини Юрія Сирова. Після недовгої госпіталізації Шкумата відпустили додому.

Юрій Сиров отримав численні переломи, рятувальник знаходиться у реанімації, у стані коми. Надзвичайника, який працює пожежним із 2000 року, вдома чекали дружина та троє неповнолітніх дітей.

Також, під час розбирання завалів чадним газом отруївся рятувальник Станіслав Блінов та втратив свідомість. Зараз він почувається значно краще, завершує курс лікування та знаходиться під наглядом лікарів, – повідомив Єнін.