Всього за добу Львівські десантники знищили 12 російських танків, 5 БТРів та вантажівку

Протягом доби, 7 липня, воїни 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ разом з доданими підрозділами знищили 12 російських танків.

Джерело: Служба зв’язків з громадськістю 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

“Московські окупанти, з самого ранку (ред. 7 липня), наче з ланцюга зірвались. Вирішивши погратись у “Курську Дугу-2”, рушили на позиції ЗСУ танками, намагаючись вогнем і бронею проламати нашу оборону. Та на будь яку силу знайдеться інша сила. Десантники, прорахувавши дії ворога зуміли підготуватись до зустрічі з танковою армадою. Їм влаштували “гарячий” прийом, в прямому сенсі – пекельно-гарячий.

Перші два російські танки були знищені на початку наступу, коли вони потрапили в засідку. Наступна група танків була спалена за допомогою РПГ, NLAW, і “Джавеліна”. Ще два підбила артилерія. Але ворог вперто намагався лізти далі, плануючи захопити плацдарм та закріпитись. Щоб не допустити цього 80 бригада у взаємодії з іншими десантно-штурмовими підрозділами ЗСУ та артилерією, продовжувала наносити ворогу вогневе враження. І така тактична взаємодія дала розкішний результат. Протягом цього важкого дня десантники разом з побратимами ліквідували 12 танків, 5 БТР і одну вантажівку окупантів. Отримавши такі втрати ворог припинив наступ і відступив”, – повідомили у 80 ДШБ ЗСУ.