Рівненський тероборонівець Роман Ніколайчук загинув, виконуючи громадянський обов‘язок.

Завтра, 21 липня, у Рівному попрощаються із загиблим добровольцем Романом Ніколайчуком. Його вбили вчора, 19 липня, у магазині на вулиці Карнаухова під час пограбування.

Вчора ввечері ввечері 19 липня 27-річний поліцейський зі Львівщини спробував пограбувати пункт обміну валют у супермаркеті біля міської лікарні. На заваді йому став доброволець роти швидкого реагування місцевої тероборони, але коп вистрілив у нього, завдавши смертельного поранення.

Фото з місця вбивства:

alt-рівне-застрелив

Загибель побратима підтвердили у соцмережах Добровольчі формування територіальної громади Рівного. Вони також назвали його ім’я.

“Роману Ніколайчуку було 42 роки… У пам’яті рідних, близьких і побратимів роти швидкого реагування ДФРМТГ №1 він назавжди залишиться усміхненим, щирим, добрим, активним та сміливим”, — йдеться в дописі.

Був хорошою людиною

Загиблий був за освітою правознавцем, захоплювався спортом, туризмом, мисливським собаківництвом, а у тероборону вступив у перші дні війни. У військовослужбовця залишились дружина, діти та внуки.

У коментарях до допису стверджують, що Роман Ніколайчук під час нападу був без зброї. Також його описують, як чудову людину та хорошого, справжнього і надійного друга.

Роман Ніколайчук
на фото загиблий Роман Ніколайчук