У Криму жінка чуть не вбила сковорідкою свого коханого через те, що він підтримував війну в Україну (ФОТО)

В Криму ще досі живе багато українських патріотів. Доказом тому є те, що навіть на побутовому рівні люди готові вбити своїх рідних через ставлення до війни в Україні. Цього разу жінка зі сковорідкою в руках так відлупцювала свого чоловіка, що він ледь залишився живим. Згодом, щоб ще й принизити чоловіка вона запхала його голову у смітник.

Про це повідомляє телеграм-канал Mash, жінка від самого 24 лютого проявляла невдоволення тим, що її чоловік підтримує дії російської армії в Україні. А нещодавно їхній конфлікт теж перейшов у гарячу фазу. Кримчанка на ім’я Світлана під час сварки вдарила свого благовірного, 43-річного Олега по голові пательнею з такою силою, що він втратив свідомість. Після цього вона встромила його голову у відро для сміття. І поки чоловік лежав так, лопатою зрубала прапори з літерами Z та V, облила його автівку бензином і стерла всі рашистські наклейки.

Ображений чоловік виклав в інтернет фото наслідків гніву своєї дружини на власному обличчі та повідомив, що написав на неї заяву в поліцію. Він також купив нові стікери і планує і далі злити Світлану.

Ось фото цієї парочки: