У Німеччині 18-річну українку жорстоко згвалтувало двоє чоловіків: що відомо про нападників

На превеликий жаль дуже прикра подія трапилася з молодою українкою в Німеччині. Її згвалтувало двоє чоловіків.

Зараз вже відомо, що гвалтівниками були 38-річний туніець Рашид Б. та 26-річний Абдуллахі А. з Нігерії. Вони напали на 18-річну українку, коли вона поверталася до свого номера після вечері на кораблі.

Про це пише авторитетне німецьке видання Bild.

Повідомляється, що Рашид йшов за дівчиною до її кімнати, а потім силою увірвався до кімнати та напав на неї. Лише через десять хвилин після того, як Рашид втік із каюти, другий підозрюваний увірвався всередину та теж зґвалтував українку.

Як і 18-річна українка, так і Рашид, і Абдуллахі виїхали з України через кілька днів після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого, прямуючи через Польщу до Німеччини.

Нападники мають українське громадянство

Саме цікаво, те, що підозрювані мають українське громадянство. Рашид навчався на стоматолога в Україні, а Абдуллахі вивчав інформатику.

Обвинуваченим не дали можливості виступити на слуханні, вони просто стояли перед представниками суду в Дюсельдорфі, поки зачитували їхню історію та подробиці справи. У разі визнання винними Рашиду та Абдуллахі загрожує тривале ув’язнення та депортація. Потерпіла українка не з’явилася на суд через позитивний тест на коронавірус. Деталі справи згодом. Сподіваємося, що нападників посадять на тривалий термін.