Як ваш дім може стати для вас місцем сили

Нещодавно з друзями ми сиділи у затишній кав’ярні та говорили про те, як важливо оточувати себе речами, що дарують нам натхнення та естетику. Як наші домівки стали для нас оазою затишку та спокою, тим місцем, куди ми щодня повертаємось за відчуттями та позитивною енергією. Ми старанно оформлюємо простір, який має відображати наші вподобання та сутність. Тому нам важливо обрати такий дизайн інтер’єру Київ, який б перетворив сірі стіни наших квартир на місце, яке можна назвати домом.

Те ж стосується і нашого робочого місця. На роботі ми проводимо більшу частину дня, тут ми творимо, надихаємось та надихаємо, вкладаємо всі наші вміння та зусилля у якісний продукт чи послугу. Цінно буде, якщо дизайн офісу Київ буде нам у цьому сприяти, мотивуючи на нові здобутки.

У дизайні комерційних приміщень важливо дотримуватись концепції закладу. Зайве перевантаження простору сприятиме розпорошенню уваги клієнта та не стимулюватиме продажі. Потрібно дотримуватись фірмових кольорів та акцентувати на основних принципах компанії, дизайн інтер’єру якої розробляється. Ваш дизайнер має бути з вами «на одній хвилі», бо важливо передати суть вашого бізнесу без надмірності та кітчу. В цій нелегкій справі маємо очевидного фавориту – студію дизайну інтер’єру та архітектури BORISSTUDIO. Компанія на ринку вже більше 5 років, а її фахівці зарекомендували себе і у комерційному дизайні, і у дизайні приватних помешкань.

Комерційний дизайн вимагає тісної співпраці з маркетологами клієнта, що сприятиме глибшому та повнішому усвідомленню місії та цілей існування бізнесу клієнта. BORISSTUDIO підходить до цього професійно та творчо. Особливо нам сподобався серед комерційних проектів дизайн інтер’єру магазину сирів «Пан Пармезан». Явними є значні переваги цього дизайну, а саме:

  1. Ретельне використання простору. І технічні приміщення, і торговий зал, і простір для відвідувачів спроектовано таким чином, що вся площа приміщення використана. Кожна частина приміщення спроектована таким чином, щоб задовольнити основні потреби і відвідувачів, і персоналу та сприяє легкому переміщенню великої кількості людей.
  2. Стримані кольори, поєднання різних текстур. Дерево та метал акцентує на тому, що продукція є крафтовою та натуральною. Зонування приміщення виконане таким чином, що можна обрати місце біля панорамного вікна на барних стільцях, або ж зайняти затишний столик з м’якими кріслами.
  3. Вдала підсвітка. М’яке світло робить акценти на продукції у стелажах та на прилавках. Доречно обрано світильники для відокремлення столиків у залі. У туалеті підсвічені дзеркала, що дуже важливо, коли потрібно підправити макіяж.

Житлові дизайни

Житлові дизайни студії BORISSTUDIO нас також захопили. Кожен з них стриманий, з яскравими акцентами та вдалими рішеннями для кожного типу квартир. Особливо важливо в організації домашнього простору виділити місце під гардероб. В кожному дизайні гардеробні кімнати є лаконічними та економлять простір. Цікаво оздоблені дитячі кімнати і для малюків, і для їх батьків, що вдало поєднують і функціонал, і загальний стиль квартири.

alt_дизайн-квартири_київ
зразок дизайну житлової квартири

На сайті студії BORISSTUDIO можна переглянути інші їх роботи та почитати відгуки про них. Однак від себе хочемо наголосити, що жити потрібно тут і зараз, а вибір дизайну довіряти BORISSTUDIO.