В росії офіційно підтвердили обстріл Чаплиного і цинічно збрехали про жертв трагедії

Російські окупанти продовжують цинічно брехати про свої звірства, виправдовуючись видуманими заявами. Цього разу росіяни традиційно заявили, що нібито вдарили по військовому ешелону, а не по цивільному потягу в Чаплиному.

Офіційну заяву з цього приводу опублікували у Міноборони росії (ред. варто назвивати Мінвбивства):

“Внаслідок прямого влучення ракети “Іскандер” по військовому ешелону на залізничній станції Чаплине на Дніпропетровщині знищено понад 200 військовослужбовців резерву ЗСУ та 10 одиниць військової техніки, які прямували до зони бойових дій на Донбасі”, – цинічно збрехали в Міноборони РФ.

Насправді росіяни вбили цивільних людей, в тому числі 2 дітей

Зазначимо, що станом з у селищі Чаплине завершилися рятувально-пошукові роботи – внаслідок обстрілів російськими окупантами житлового сектору та залізничної станції загинули 25 осіб, серед низ 6-річна дівчинка і 11-річний хлопчик.

Деталі від Кирила Тимошенка:

«Ракетний удар Росії по вокзалу, повному мирних жителів в Україні, відповідає зразку звірств. Ми продовжимо разом із партнерами з усього світу підтримувати Україну та добиватися відповідальності російських офіційних осіб», – прокоментував російські звірства держсекретар США Ентоні Блінкен.