Вночі у центрі Львова стався обвал житлового будинку: деталі (відео)

Цієї ночі, 26 серпня близько 01:30 у м. Львові на проспекті Свободи, 23 відбулося часткове руйнування триповерхового багатоквартирного житлового будинку.

“На місці події з’ясувалось, що сталось руйнування 3-х квартир: одна квартира зруйнована повністю, дві – частково. Також відбулось повне руйнування 2-х нежитлових приміщень, загальною площею 80 кв.м. Всього було евакуйовано 12 людей, з них 4-х річна дитина”, – повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області.

Як повідомила заступниця міського голови Ірина Маруняк, станом на 8 ранку на просп. Свободи, 23, де вночі стався обвал, роботи із розбору завалів завершені, постраждалих немає.
«До того, як стався обвал, мешканці побачили, що з будинком щось відбувається: осіли двері в одній з квартир, люди не могли їх відкрити. Вони подзвонили в поліцію. Поліцейські оперативно виїхали на місце і вчасно евакуювали мешканців. Коли вже всіх людей вивели, стався обвал частини флігелю будинку. Я була на місці, спілкувалася з мешканцями шести квартир. Ніхто не потребував відселення, поїхали ночувати до родичів», – каже Ірина Маруняк.