Поки русский Ванька був на війні в Україні, його дружина нагуляла дитину від іншого

В Росії з початком війни в Україні почали розв’язуватися справжні драми. Поки прапорщик з російського міста воював в Україні, його дружина народила дитину від іншого.

Так, у російському місті Одинцово розгорілася сімейна драма. Російський Ванька пішов воювати до України, а коли повернувся додому, то дізнався, що його дружина в пологовому. Порахувавши дні, він зрозумів, що дитина не його.

Про це пише Telegram-канал Mash.

“Сімейна драма розгорнулася просто на очах в одинцовських медиків. Спочатку вони виявили в палаті немовля, якого покинула мати. Звернулися до поліції. Щоправда, “зозуля” сама прибігла за кілька днів назад у бокс. Вже там 26-річна Анастасія написала заяву із відмовою від дитини”, – йдеться на сторінці російського тг-каналу.

Читайте також: З’явилися відгуки на серіал “Континенталь”, це приквел “Джона Віка” про минуле однойменного готелю для найманих убивць.

У повідомленні зазначається, що дружина вояки встигла нагуляти дитину від чужого, поки її чоловік спочатку був на навчаннях, а потім – на війні в Україні.

“Простим додаванням чисел з’ясував, що дитина не могла народитися від нього, а дружина гуляла. Шлюб тріснув за швами, і чоловік пішов від неї, подавши на розлучення. У пари залишилося двоє дітей, спорідненість з якими тато прапорщик тепер теж ставить під питання”, – пише телеграм-канал Mash.

Ось такі сімейні драми у росіян.