Сьогодні у Львові попрощались із п’ятьма героями, які загинули за Україну

У вівторок, 18 жовтня, у Львові попрощались з 5 героями, які загинули за Україну. Провели в останню дорогу полеглих захисників у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Чотирьох захисників поховали на Личаківському кладовищі, а Назарія Чигіня у рідному Запитові.

Полеглі герої: 

Юрій Ленько із початком повномасштабного вторгнення займався волонтерською діяльністю та збором гуманітарної допомоги на потреби ЗСУ, а у квітні добровольцем став на захист України, боровся із російськими загарбниками у складі військової частини А4574. У нього залишилися батьки, дружина та двоє синів.

В’ячеслав Волгін 2019 року вступив до лав 80-ї ОДШБ Збройних сил України. У 2020-2021 роках виконував бойові завдання на території Донецької та Луганської областей. Із першого дня повномасштабного вторгнення боровся із окупантами на передовій. У нього залишилися мати, сестра та дружина.

Назарій Чигінь від початку повномасштабного вторгнення боронив державу у лавах 24-ї ОМБр імені короля Данила. У нього залишилися батьки, сестра та брат.

Максим Моклович боровся із загарбниками у складі військової частини А4279. Виконував бойові завдання на територіях Луганської, Донецької, Миколаївської і Херсонської областей на посадах командира взводу та командира роти мотопіхоти. У нього залишився батько.

Валерій Хорошев у липні добровольцем став на захист України, боровся із окупантами у складі 24-ї ОМБр імені короля Данила. У нього залишилися мати, сестра, племінниці та швагро.

Вічная пам’ять і вічная слава українським героям!