“Викрали та побили до півсмерті”: Ектор розповів подробиці свого молодого життя

Відомий україннський шеф-кухар колумбійського походження, суддя телешоу “Мастер Шеф” Ектор Хіменес-Браво, розповів про свої юні роки. Про те, як він жив в Медельїні в Колумбії, і як його ледь не лишили життя.

У своєму instagram Ектор вирішив поділитись зі своїми підписниками відвертими історіями з свого життя. Адже зараз всі бачать його, як успішного шеф-кухаря і телеведучого, однак він не завжди був таким.

Обрав професію, та пішов з дому

Я з простої, бідної сім’ї, з місті Букараманга, що в Колумбії“, – розповідає Ектор.

Він був наймолодшим серед своїх братів і сестер, і поки вони були в університетах, він готував на кухні їжу. Після закінчення школи молодий Ектор сказав батькам, що хоче буди поваром, вони поставились до цього вкрай негативно. Це спонукало його піти з дому і самому заробляти собі на життя.

Просто в ті роки, кухар вважався поганою професією, гірше нікуди. Так, як тепер я не жив з батьками, я зняв кімнатку і матрац, на якому тільки спав. Всі мої друзі пішли вчитися до університетів, крім мене, я ж пішов працювати“, – написав телеведучий.

Першою роботою Ектора був посудомийник в отелі, однак вже там він спостерігав за поварами, читав книги і хотів також готувати. Він підійшов до шеф-повара готелю і попросив поставити його на кухню, так молодий Ектор почав готувати для персоналу. Пізніше шеф-кухар направив його на спонсорську програму від готелю, на навчання в академію SENA, після випуску йому запропонували викладати в них.

Молодий Ектор Хіменес-Браво за роботою в Колумбії / instagram

Переїзд в Медельїн

Після закінчення академії SENA Ектор переїхав в місто Медельїн, де жив відомив наркоторговець Пабло Ескобар. Молодий чоловік почав непогано заробляти, один ковбасний завод навіть замовив в нього лінійку продуктів.

Але це зробити мене легкою здобиччю для рекетирів. У той час, 97-98 рік, був повний безлад. Всі, у кого є гроші, потрапляли під шантаж. Одного разу, мене викрали, погрожувати мені, що знайдуть мію сім’ю. Все для того, щоб я дав грошей.

У той день мене сильно побити, до напівсмерті, я дійсно думав: “Невже я так і помру?”. Вони вивезли мене за місто і кинули там. Я не пам’ятаю, як добрався додому, може допоміг хтось, але я в той день засвоїв важливий урок – щоб бути в безпеці, треба емігрувати“, – розповідає Ектор Хіменес-Браво.

Після цього випадку, молодий Ектор переїздить в Канаду. І його запросили в отель Хілтон в Бостоні. Він був самим молодим шеф-кухарем в історії цих готелей – 27 років.

В Канаді Ектор перебував 6 років. І на одній із закритих вечерь в Хілтоні, його друг запросив в Санкт-Петербург.

Коли прийшов додому, мені попався книга “100 місць, які треба побачити, перед тим як ти помреш”, і Пітер був у перших пунктах. Рішення було прийнято – я переїхати в Росія“, – пише Ектор.

В Росії він пробув 2 роки. І повідомив, що це були найважчі 2 роки. Однак деталі розповість згодом.

Ектор Хіменес-Браво на телешоу “Мастер Шеф” / instagram