“Віддано допомагала хворим”: обірвалося життя старшої медсестри міської клінічної лікарні Луцька

Відійшла у засвіти старша медична сестра терапевтично-діагностичного відділення Луцької міської клінічної лікарні Людмила Кравчук.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці медзакладу.

«Колектив Медичного об’єднання Луцької міської територіальної громади глибоко сумує з приводу смерті старшої медичної сестри терапевтично-діагностичного відділення Людмили Кравчук.

Людмила Олександрівна народилась у 1955 році. Після закінчення Луцького медичного училища, у 1974 році почала працювати у нашій лікарні медсестрою. Згодом, 30 років трудилась на посаді старшої медичної сестри, організовуючи роботу медсестринського складу терапевтично-діагностичного відділення.
Людмила Олександрівна у нашій пам’яті назавжди залишиться професіоналом своєї справи, відповідальним керівником-організатором, хорошим наставником молодих спеціалістів, чуйною та доброзичливою людиною, надійним порадником.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійної і схиляємо голови у спільній скорботі. Вічна пам‘ять!», – зазначають на сторінці медзакладу.