“Запросив дівчину на побачення”: у Львові під час грози гілкою вбило двох молодих людей (фото)

Вчора, 1 серпня у Стрийському парку Львова, загинув молодий хлопець та дівчина. Під час того, як пара сиділа на лавці на них впала велика гілка дерева.

Обставини події

Як повідомляють у ГУ ДСНС у Львівській області, 01 серпня о 22:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Уласа Самчука, на території Стрийського парку, дерево впало на двої людей. Внаслідок падіння гілки дерева на лавку були смертельно травмовані 2 особи, а саме: дівчина, 2003 року народження та хлопець, 2000 року народження.

Фото: ГУ ДСНС України у Львівській області

Загинув молодий курсант з дівчиною

Як повідомив у своєму Facebook ректор Національної академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що загинув їхній курсант.

В одному з міських парків Львова внаслідок падіння дерева зазнав несумісних з життям травм й загинув курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Андрій Свояк. Хлопець проживав за межами навчального закладу й у вільний від служби та навчання час перебував на відпочинку у Стрийському парку разом із дівчиною, яка, на превеликий жаль, також загинула“, – написав Павло Ткачук.

Запросив дівчину на побачення

Як повідомляло Львівське видання Варта-1, за попередньою інформацією 20-річний курсант запросив свою 18-річну дівчину на побачення. Під час проведення відпочинку на лавці, почався буревій, внаслідок якого впала велика гілка з дерева на молодих людей.

Фото: varta1.com.ua

Фото: varta1.com.ua