На Волині жінка замовила вбивство колишнього чоловіка щоб не повертати кредит (фото)

На Волині, 36-річна жінка замовила вбивство свого колишнього чоловіка, щоб не віддавати отримані по його документах кредити. За вбивство жінка обіцяла кілеру заплатити 10 тисяч гривень.

Як повідомляють у Департаменті стратегічних розслідувань НПУ, щоб запобігти замовному вбивству, правоохоронці провели цілу операцію. Правоохоронцям стало відомо, що використовуючи документи свого колишнього чоловіка, жінка неодноразово брала на нього кредити, близько 200 тисяч гривень. Однак, кредитні гроші нінка не збиралась повертати, тому вирішила позбутись колишнього. Жінка пообіцяла кілеру 10 тисяч гривень, за виконану роботу.

6 серпня, правоохоронці провели спецоперацію, з метою запобігання вбивства чоловіка. Поліцейські інсценували вчинення злочину та організували зустріч замовника з “потенційним кілером”.

Правоохоронці інсценували вбивство чоловіка

Під час обумовленої зустрічі, поблизу одного із сіл Володимир-Волинського району, зловмисниця отримала підтверджуючі докази «ліквідації» колишнього чоловіка. Жінку затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Правоохоронці вже повідомили замовниці вбивства, про підозру в організації закінченого замаху на вбивство, вчинене на замовлення.