Міністр освіти розповів, яким чином працюватимуть школи з 1 вересня

У своєму телеграм каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет розповів як відбуватиметься навчання у школах, з 1 вересня.

Міністр зазначає, що спільно з колегами з МОЗ опрацьовують різні варіанти організації освітнього процесу. Щоб він був безперервним і відбувався в безпечному середовищі.

Наразі планується, і нам би звичайно хотілося, щоб діти 1 вересня розпочали навчання в повноформатному режимі. Далі все залежатиме від епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні. При «зеленому» рівні здобувачі освіти зможуть відвідувати заклади освіти в очному форматі з дотриманням протиепідемічних заходів. При переході на наступні рівні епідемічної небезпеки для повноцінної роботи закладу освіти потрібно мати не менше 80% повністю вакцинованого персоналу. Наголошую, що вакцинація добровільна. Ніхто не має права примушувати до цих дій.“, – зазначив Сергій Шкарлет.

Міністр наголосив, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме. Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми (змішана чи дистанційна) і діти продовжуватимуть навчання.