На німецько-чеському кордоні затримали 9-ох українців, які накрали товару на 5000 євро

Сьомого серпня на німецько-чеському кордоні у прикордонному німецькому містечку Фюрт ім Вальд (Furth im Wald) поліція зупинила мінібус, з 9-ма громадянами України.

Автомобіль був забитий різноманітним товаром: три велосипеди, будівельні матеріали, натуральна кава в зернах, мелена кава та ін. Під час контролю виявилось, що більшість товарів – вкрадені в супермаркетах Німеччини та Бельгії. З’ясувалось, що і молодики, віком від 20 до 30 років – “чорні” заробітчани, працювали в ЄС без дозволів.

Згідно з повідомленням поліції слідчі вилучили товару, загальною вартістю на 5 000 €. Крім того, в ході допиту українців, було встановлено, що затримані працювали в Німеччині та Бельгії без діючої робочої візи.

У водія буса також була знайдена заборонена холодна зброя, володіння і носіння якої у ФРН передбачає наявність відповідного дозволу. В українця, звісна річ, ніяких дозволів на цю зброю не було. Інший пасажир мав при собі підроблене посвідчення громадянина Болгарії. Відомо, що українські заробітчани, на жаль, масово використовують подібні підробки, які з їхньої точки зору, дозволяють легше знайти роботу в ЄС. Ще один молодик раніше вже був депортований з ЄС за незаконий в’їзд. На всіх затриманних заведені кримінальні справи, з них утримана грошова застава.