Від участі у концерті до Дня Незалежності відмовляються відомі артисти: названі причини 

Режисер концерту до 30-ї річниці незалежності України Катерина Царик заявила, що не всі артисти, яким пропонували, зможуть взяти участь у заході.

Однак, причині цього – різні, розповіла вона в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

Організатор концерту повідомила, що, на жаль, не всі артисти, які були запрошені, зможуть взяти участь у благодійному заході.

За її словами, деяка частина з них вже прийняла запрошення в інших містах, на майданчиках святкування Дня Незалежності, а дехто просто відмовився. Царик розповіла, що їй особисто дуже хотілося б побачити на концерті гурт “Бумбокс”, який “коректно відмовився від участі”. Український артист Тарас Чубай, з її слів, також відхилив запрошення, про що організатор концерту дуже шкодує.

З її слів, багато українських артистів не прийняли запрошення через те, що були “заангажовані” на заходах в інших містах. Серед таких артистів: гурти “Друга ріка”, Onuka, “Антитіла”.

Також Катерина Царик повідомила, що організатори довго вели переговори з рок-гуртом Green Grey, проте у певний момент їх запрошення довелося відхилити.

“Ми дуже хотіли, щоб Green Grey виступив, ми вели перемовини і ми створювали для них номер. Але, на жаль, після виходу в соцмережі відеозвернення одного з учасників, а саме Муріка, щодо мовного закону,.. нас це все поставило в такий деякий шок. Нам здалося це дуже некоректним до цього свята, тому нам прийшлося розлучитися на це свято”, – зазначила Катерина Царик.

Проте вона наголосила, що ця ситуація жодним чином не применшує ні вкладу рок-гурту в розвиток української музики, ні їх знаковість.

Про скандал з Green Grey

27 липня соліст українського рок-гурту Green Grey Андрій Яценко повідомив, що їм заборонили виступати на концерті до Дня Незалежності України через пісні російською мовою. Від імені гурту артист висловив обурення, заявивши, що всі досягнення гурту були під прапором України і вони “на 100% є українським продуктом”.