На алеї Героїв Небесної Сотні у Києві, встановили декорації радянського побуту (фото,відео)

Сьогодні, 17 серпня у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні встановили декорації радянського антуражу, до святкування Дня Незалежності.

Як повідомили кореспонденту “Української правди” на місці події, що це інсталяція до святкування Дня Незалежності України. А інсталяція радянської квартири зображає епоху початку української незалежності.

У своєму telegram мер Києва Віталій Кличко повідомив, що керівництво Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної сотні – Музею Революції Гідності підтвердило, що встановлення інсталяції було погоджене з ними.

Фото з мережі

Місто не видавало жодних дозвільних документів на подібні перформанси. Організацією відзначення Дня Незалежності, зокрема, концепцією та декораціями для святкових заходів опікується Офіс Президента. 

Розпорядженням КМДА до відзначення 30-річчя Незалежності України на Алеї Героїв Небесної сотні передбачене тільки покладання квітів.

Інспектор Департаменту благоустрою КМДА зараз перебуває на місці і очікує від керівництва Меморіалу документів, на підставі яких встановили “інсталяцію”.

Я вважаю, що на місці, де загинули українські патріоти, не доречні символи ностальгії за Радянським Союзом…“, – написав Віталій Кличко у телеграм.

ФОТО: ЕЛЬДАР САРАХМАН, Українська правда

На місце встановлення інсталіції прибув і сам мер Києва.

Фото: Олександр Погребиський
Фото: Олександр Погребиський