«Крим не наш, я був дебілом»: російський актор Олексій Панін попросив вибачення в українців

Російський актор Олексій Панін, який проживає в Іспанії, перепросив в українців за те, що з початком російської агресії проти України 2014 року публічно підтримав політику Кремля.

Про це він заявив у своїй 17-хвилинній відеовідповіді на останнє шоу російського пропагандиста Володимира Соловйова, у якому той неодноразово згадував артиста. Ролик з’явився в Instagram Олексія Паніна, передає Бульвар Гордона.

“Я дуже хочу, щоб це побачили українці. Володимир Соловйов сказав, що я підтримав анексію Криму. Так, дійсно, я тоді був абсолютним дебілом, який також зазнав впливу всієї цієї пропаганди, яка лилася на мене з екранів телевізорів. Я дійсно вважав, що “Крим – наш”, – сказав Панін.

За словами 43-річного актора, він, на відміну від “великої кількості російських громадян”, став цікавитися історією й отримувати інформацію про те, що відбувається у світі, не тільки з телевізора.

“Крим – не наш! Жодного “референдуму” у Криму не було. Це пряма анексія Криму. […] Я прошу вибачення, що я був таким мудаком. Я прошу вибачення за своїх колег – артистів-мудаків. І я прошу вибачення за те, що Росія розв’язала цю нікому не потрібну війну. Мені дуже соромно, і я дуже прошу вас не слухати російських пропагандистів. Я дуже сподіваюся, що Росія буде вільною. І я дуже сподіваюся, що все це гівно рано чи пізно закінчиться. Усім добра!” – заявив Панін.