“Потрібно просити чуда у Господа”: у Черкасах рятують закатованого 6-річного хлопчика, стан вкрай важкий

У Черкасах в обласній дитячій лікарні рятують закатованого 6-річного хлопчика, з якого ймовірно кілька днів знущались люди. 

Про це повідомяє екснардеп Олег Петренко на своїй сторінці у Facebook.

У своєму дописі він зазначив наступне:

“Пекло існує. І я зараз не про метафізичне явище. Інколи пекло зовсім поряд. Наприклад, за парканом від дитячого парку, в якому кілька днів тому я гуляв із власним сином. Гуляв, не підозрюючи, що в сусідньому дворі у критичному стані перебуває дитина. Прямо зараз в обласній дитячій лікарні після нелюдських тортур і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 року народження.Шансів мало… У нього – страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха,сліди затушених цигарок на тілі…
Я не знаю всіх деталей, але… 24 серпня, у розпал фестивалів і святкувань, сторож дитячого парку чув дитячий крик. Лише через кілька днів бабця, на подвір’ї якої і отримала дитина травми, викликала швидку. Бабця з дідом – проблемні для всього кварталу вже багато років. Ще за часів, коли був народним депутатом, допомагав вирішити питання з вилучення у них близько 15 величезних алабаїв, які тероризували сусідів. Але ті опісля знову поназавадили купу собак, але вже меншого розміру. І от – нова трагедія.
Сьогодні буду просити чуда у Господа. І вірити, що наші лікарі на нього здатні.
А від поліції вимагатиму у найкоротші терміни встановити всі обставини справи і притягнути винних осіб до відповідальності!”.

Як розповів у коментарі виданню “18000” директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький, стан хлопчика вкрай важкий.

“У хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи, частини статевого органу. Потрібна операція, але не можемо її робити, тому що такий стан не дозволяє. Навіть транспортувати не можна. Усе розбалансовано: калій, натрій, білка – нуль. Батьки до дитини не приходили…”, – сказав Микола Кондрацький.

За даними видання, дитина перебувала у своїх бабусі та дідуся.