“Бракує слів, які б могли зменшити біль”: у Вінниці жорстоко вбили 20-річну студентку

На превеликий жаль обірвалося життя 20-ти річної Ірини Кузнєцової, студентки Факультету іноземних мов Донецького національного університету імені Василя Cтуса, який зараз знаходиться у Вінниці. Ірину вбили дуже жорстоко, завдавши понад 30 ударів у живіт.

Про цю страшну подію повідомив знайомий матері загиблої Ірини, педагог Юрий Богацкий у Facebook:

«Велике горе і велика біла ввійшла в сім’ю нашої колеги Кащук Валентини Анатоліївни. Відійшла у вічність її найдорожча донечка Ірина. З глибоким сумом і болем від імені колективу Пилипи-Борівської школи та від себе особисто висловлюю слова співчуття та підтримки Валентині Анатоліївні і її родині. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас. Адже саме донечка Іринка робила її сильною, щасливою мамою. Вона була доброю, щирою, життєрадісною дівчиною. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Розділяємо разом з Вами біль втрати, сумуємо разом з Вашими рідними, підтримуємо Вас у годину скорботи. Вічна пам’ять і Царство Небесне Іринці. Зі щирими співчуттями колектив Пилипи-Борівської школи» – зазначив пан Юрій.

Також про загибель дівчини повідомили на сторінці Донецького національного університету імені Василя Cтуса, де вчилася 20-річна Ірина:

“Трагічно обірвалося життя 20-ти річної Ірини Кузнєцової, студентки Факультету іноземних мов Донецького національного університету імені Василя Cтуса .
Колектив Стусівського університету глибоко сумує та співчуває рідним та близьким Ірини. Поділяємо біль та горе непоправної втрати, просимо згадати молитвою зовсім юну дівчину. Бракує слів, які б могли зменшити душевну біль родини…
Світла та вічна пам’ять..
Всіх, хто може допомогти родині загиблої Ірини Кузнєцової, просимо звертатись до декана Факультету іноземних мов ДонНУ імені Василя Стуса Оленяк Мар’яни Ярославівни (Марьяна Оленяк)”

Трагічна подія сталася у Вінниці на вулиці Київській 25 серпня. Тоді до поліції, нагадаємо, звернулася 82-річна вінничанка, яка здавала квартиру 20-річній жительці Тульчинського району. Дівчину пенсіонерка виявила мертвою. Молодій дівчині завдали понад 30 ударів у живіт.  На слід підозрюваного у вбивстві правоохоронці вийшли за допомогою свідків.

Оперативним шляхом поліцейські кримінальної поліції встановили місцеперебування 32-річного підозрюваного, жителя Жмеринського району. Коли до нього за місцем проживання прийшли оперативники, виявилось, що зловмисник покінчив з життям самогубством шляхом повішання, — зазначають у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

на фото 20-річна Ірина Кузнєцова

Висловлюємо щирі співчуття родині і друзям загиблої Ірини.