Мати вже тиждень збирає кошти, щоб перевести тіло загиблого сина з Німеччини в Україну: потрібна допомога

Вже більше тижня мешканка міста Дрогобича (Львівська область) Ольга Нащочич збирає кошти, аби перевезти тіло 32-річного покійного сина Василя Нащочича з Німеччини в Україну. Небайдужих просять допомогти пані Ользі перевести тіло сина на рідну землю.

Відомо, що Василь працював дальнобійником на львівській фірмі СПЕЦ ТРАНС ТРЕЙД. Його знайшли у машині мертвим. Поки причину смерті молодого українця не розголошують.

Про це повідомляє “Львівська мануфактура новин”.

«Знаємо, що чоловік на цій фірмі пропрацював два місяці. Проблем зі здоров’ям не мав. Керівник фірми одразу відмовлявся від фінансової допомоги для сім’ї покійного у категоричній формі, але після розголосу у соцмережах змінив думку. Тепер надіємося, що допомога буде суттєвою. Адже сума на перевезення тіла, яку озвучили рідним, є дуже великою – це декілька тисяч євро», – розповідає виданню LMN громадська активістка Анна Савицька.

Як повідомили друзі Василя, чоловік був єдиним сином у матері. У жінки, крім нього, більше нікого з найближчих родичів нема.

Усі, хто має можливість та бажання долучитися до допомоги Ользі Нащочич, можуть переказати кошти на рахунок: 5167 8032 3352 7311 (Ощадбанк) – Нащочич Ольга.

Телефон матері: 0975092631.