“Дівчинка була в стані клінічної смерті”: на Рівненщині медики повернули 1-річну дівчинку до життя

30 серпня о 21:01 на лінію 103 надійшов виклик від жительки м. Дубно. Остання повідомила, що у її доньки температура 39 °C, «шкірні покриви – посиніли». Вік дитини 1 рік та 2 місяці.

Джерело: Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

На виклик, за вказаною адресою прибула лікарська бригада Дубенської станції швидкої медичної допомоги. Мама дитини розповіла медикам, що в дівчинки раптово піднялася температура тіла. Впродовж дня рідні намагалися самостійно її збити, проте о 20:55 у дитини зупинилася серцева діяльність.

Медики повідомляють, що сім’я благополучна. Дитина доглянута. Відповідає фізичному розвитку відповідно до віку. Дівчинка була у стані клінічної смерті. Медики негайно розпочали реанімаційні заходи. Вони тривали півтори години. Завдяки злагодженим діям бригади Дубенської станції ШМД, вдалося повернути до життя однорічну дівчинку.

Врезультаті, дівчинку транспортовано до реанімаційного відділення Дубенської міської лікарні.

Успішно провели реанімаційні заходи дитині, що перебувала у стані клінічної смерті, які завершилися повним відновленням серцевої діяльності: лікарська бригада Дубенської станції ШМД: лікар Павло Венгровський, фельдшер Андрію Кузьмович та водію Генадій Кошуба.