На Закарпатті чоловік під землею вирощував коноплю на 5 млн гривень (відео)

В одному із прикордонних сіл Закарпаття, неподалік Виноградова 29 вересня поліцейські у ході обшуку виявили підземну нарколабараторію по вирощуванню коноплі, з наркопродукцією на 5 мільйонів гривень.

Як повідомляють у поліції Закарпаття, правоохоронці спочатку виявили декілька рослин конопель під час обшуку господарства з теплицями. Проте детально оглянувши територію, вартові закону знайшли у стайні з свійськими тваринами люк, який вів у підземну нарколабараторію.

З’ясувалося, що під землею зловмисник викопав та обладнав дві кімнати, оснащені за всіма технологічними вимогами для вирощування коноплі. Зокрема приміщення були обладнані системою крапельного поливу, кондиціонерами та витяжками, пристроями, що збагачували теплицю киснем, датчиками вимірювання рівня світла, тепла та вологи, і навіть пристроями, що вимірювали кислотність ґрунту“, – зазначають у поліції Закарпаття.

Загалом правоохоронці вилучили 684 стебел коноплі елітних сортів. Вартість вилученого наркотику на чорному ринку приблизно 5 мільйонів гривень. Також було вилучено 300 грам висушеної коноплі, насіння, та пістолет.

Поліціянти затримали 48-річного господаря, та помістили його до ІТТ. Чоловіку загрожує до семи років за гратами.