Приїхала ховати маму, а ковід забрав і батька: у Чернівцях померло подружжя Вітраків

У Чернівцях від коронавірусу померла заступник директора з медичної частини КНП «Міська поліклініка №1» ЧМР Орися Василівна Вітрак, та її чоловік військовослужбовець Анатолій Вітрак.

Джерело: Молодий Буковинець; КНП “Міська поліклініка 1” ЧМР

Про смерть медика 23 жовтня повідомили у пресслужбі медичного закладу. А рівно через тиждень після смерті Орисі Василівни, від коронавірусу помер і її чоловік військовослужбовець Анатолій Вітрак. Звістка про смерть подружжя сколихнула містян.

Відомо, що подружжя одночасно захворіло на коронавірус, однак через тиждень лікування стан здоров’я і у пані Орисі Вітрак значно погіршився. Подружжя перевели у міську лікарню №1, де лікують “важких” хворих. Незважаючи на намагання медиків врятувати колегу, пані Орися померла, пробувши приблизно годину у міській лікарні №1 міста Чернівці.

Зазначається, що жінку одразу не ховали, оскільки чекали допоки приїде її донька, яка проживає в Німеччині. Після того, як до Чернівців приїхала донька Оксана, вона ще застала батька живого та поспілкувалась з ним. Однак, на наступний день 1 листопада, від коронавірусу помер і сам Анатолій Олександрович.

Вчора, 2 листопада у Чернівцях подружжя Вітраків провели в останню дорогу.